Victron Adapter Cord 16A/250V-CEE plug/Schuko Coupling
Victron
Produktnr.:
SHP307700260
1
Kjøp
Du må logge inn for å kjøpe produktet.
Logg inn her
Lager
4-8 dager
Legg i handleliste
Overgang fra CEE kontakt til Schuko kontakt. Maks 250V og 16A. Brukes gjerne der man skal hente landstrøm fra stolpe med CEE uttak hvor man har Schuko kobling på egen kabel.
Relaterte produkter
0
Victron Adapter Cord 32A/3 to single ph.-CEE Plug 5P/CEE
Ratio Adapter Schuko hann/CEE hunn 16A
0
Ratio Splitter Kabelsett CEE 16A
Ratio Kabelklips 10mm. 6 stk.
Ratio Adapter Kabelsett 16A