Victron Adapter Cord 16A to 32A/250V-CEE Plug 16A/CEE
Victron
Produktnr.:
SHP307700280
1
Kjøp
Du må logge inn for å kjøpe produktet.
Logg inn her
Lager
På lager Skedsmo
Legg i handleliste
Overgang fra 32A CEE kontakt til 16A CEE kontakt. Maks 250V og 16A. Brukes gjerne der man skal hente landstrøm fra stolpe med 32A CEE uttak hvor man har 16A CEE kobling på egen kabel.
Relaterte produkter
0
Ratio Kabelklips 10mm. 6 stk.
0
Ratio Rekkeklips 6 stk.
Ratio Adapter Kabelsett 32A
Ratio Adapter Kabelsett 16-32A
Victron Adapter Cord 32A/3 to single ph.-CEE Plug 5P/CEE
Ratio Adapter Schuko hann/CEE hunn 16A